Школска слава Св. Сава обележена и ове године

Обележавање школске славе је једна од новијих традиција које смо са задовољством установили у нашој школи. Трећи пут за редом имали смо лепу прилику да се окупимо и обележимо најрадоснији школски празник Савиндан.

Осим сечења славског колача, школска слава Свети Сава је употпуњена и доделом Светосавске награде. Награда је установљена први пут ове године и додељена је једном од наших ученика и једном од наших колега, за постигнуте резлтате и успехе током претходне школске године. Први носиоци Светосавске награде ОМШ „Петар Илић“ су ученик гитаре Огњен Сујић и наставник хармонике и оркестра Милош Стевановић.

Уз осмехе, песму и аплауз смо прославили и овогодишњу школску славу, а наравно нису изостале ни искрене жеље да Савиндан свим нашим ученицима, њиховим родитељима и целом колективу донесе пуно здравља, успеха и весеља.