Гитар мини фест „Михаило Златковић“

Прошле недеље је пуштен у рад сајт Гитар мини феста „Михаило Златковић“, презентација једнодневног музичког фестивала који је посвећен нашем недавно преминулом колеги Михаилу Златковићу. На сајту су приказани садржаји о животу и делу Михаила, и презентоване све информације о одржавању предстојећег Гитар мини феста који носи његово име. Сајт ће и редовно доносити новости на основу којих ће сви заинтересовани моћи да прате програм и догађаје овог Фестивала.

Програм најављеног Фестивала ће реализовати Удружење грађана „Арт дружина“, чији је један од оснивача био и Михаило. Манифестацију ће свим срцем подржати и наша школа у чијим ће се просторијама, у новембру 2021. године,  Фестивал и одржати.

Са посебном емоцијом и захвалошћу делимо са вама и да ће оквиру ове културне манифестације, породица и пријатељи Михаила Златковића уручити рељефну плакету и новчану награду ученику генерације наше школе, као знак подршке младим и талентованим музичарима Аранђеловца.

Адреса сајта Гитар мини феста „Михаило Златковић“ је www.mihailogmf.com