Дружење са малишанима из ПУ „Софија Ристић“ у Тополи

У среду, 5. октобра 2022. године, на обострано задољство, дошло је до сарадње између наше школе и Предшколске установе „Софија Ристић“ из Тополе. Дружење са малишанима из вртића је одржано у оквиру овогодишње Дечје недеље која се одржава под слоганом „Шта детету треба да расте до неба“.
На мини концерту и представљању инструмената, пред децом из вртића је наступило пет наших ученика из издвојеног одељења у Тополи. Гитару су представили Михајло Точиловац (5. разред) и Вукашин Луковић (5. разред) из класе Тамаре Богдановић, како звучи и шта може виолина показала је Дуња Милисављевић (4. разред) из класе Љубице Гужвић, а на хармоници су се представили Петронијевић Коста (2. разред) и Чумић Лука (2. разред) из класе Милоша Стевановића. Наши ученици су изводили занимљиве дечје композиције, а од малишана из вртића су добили огромне аплаузе.

Захваљујемо се свима из Предшколске установе „Софија Ристић“ на лепој сарадњи и дивном гостопримству.