Успех наших ученика на 66. Фестивалу музичких и балетских школа Србије

На 66. Фестивалу музичких и балетских школа Србије, које је одржано у Бачкој Паланци од 7. до 14. маја, екипе наше школе су освојиле I награде у две категорије.

У категорији солиста су се такмичили Љубиша Стевановић – 3. разред, хармоника, класа Милош Стевановић, Андрија Ранђић – 6. разред, клавир, класа Иво Игрутиновић, Анђела Михаиловић- 2. разред, соло певање, класа Александра Аливојводић Јовановић и Тодор Јевтић – 3. разред, гитара, класа Александар Сарбић.

У категорији камерних ансамбала су се под именом „Sujić brothers“ такмичили Огњен Сујић, 4. разред, гитара и Тодор Сујић, 3. разред, гитара из класе Милоша Вуковића.

Веома смо поносни на наше две екипе и успех који су остварили на Фестивалу и појединачно и екипно. Честитамо нашим малим музичарима и њиховим наставницима на постигнутим резултатима.

Преносимо вам и мало атмосфере са такмичења: