Коначни резултати Осмог фестивала – Аранђеловац 2015.

Осми међународни музички фестивал – Аранђеловац 2015. завршен је у недељу, 22. марта 2015, уз учешће око 200 такмичара из Србије, Словеније, Хрватске, Македоније и Русије.

Најбољи на овом такмичењу, лауреати, у категорији основних школа, били су:

• хармоника Лука Симић, уч. 5. разреда школе „Др Милоје Милојевић“ из Крагујевца (класа Милице Лазаревић) са освојених 98,67 поена,
  • клавир Младен Максовић, уч. 6. разреда школе „Коста  Манојловић“ из Смедерева (класа Браниславе Ранитовић) са освојених 99,33 поена,
  • виолина Александра Латиновић, уч. 5. разреда школе „Петар Стојановић“ из Уба (класа Лидије Ранковић) са освојених 100 поена.

У категорији средњих школа, лауреати су:

• хармоника Ратко Павловић, уч. 3 раз. средње МШ „Ватрослав Лисински“ Београд (класа Миодрага Крстића) са освојених 96 поена,
  • клавир – Ива Вуковић, уч. 1 разреда средње МШ „Др Војислав Вучковић“ Чачак (класа Весне Обрадовић) са освојених 100 поена,
  • соло певањеТине Бец, уч. 4 раз. средње „КГБ Љубљана“ (класа Едите Гарчевић Кожељ) (Tine Bec, 4 raz. KGB Ljubljana, klasa Edita Garčević Koželj)

Остале резултате можете видети на следећим ранг-листама:

Луреатима, њиховим наставницима и школама од срца честитамо а свим осталим такмичарима се захваљујемо на учешћу, уз наду да су доласком и такмичењем у нашем граду стекли још једно драгоцено искуство и добили вољу за даљим радом и усавршавањем.