Додатни термин за полагање пријемног испита

ОСНОВНА МУЗИЧКА ШКОЛА „ПЕТАР ИЛИЋ“ ОРГАНИЗУЈЕ:

Додатни термин за полагање пријемног испита за упис у први разред основне музичке школе у школској 2022/2023. години!

Додатни термин ће бити организован у матичној школи у Аранђеловцу, где се овом приликом деца се могу пријавити за: виолину, хармонику или кларинет.

Крајњи рок за пријаву је у четвртак 23. јуна, а термин полагања пријемног испита је петак, 24. јун!!!

(Сви заинтересовани биће благовремено информисани о тачном термину пријемног испита телефонским путем на основу података који буду унети у упитнике.)

Пријаву за полагање пријемног испита за инструменте хармоника, виолина и кларинет можете попунити путем линкa (кликом на Формулар):

Формулар за упис

Узрасти за упис су:

1. шестогодишње музичко образовање за инструменте:

виолина и хармоника

узраст: 9 година и млађи

1. шестогодишње музичко образовање за инструмент:

кларинет

узраст: 11 година и млађи

*У први разред може да се упише и ученик старији од наведеног узраста ако на пријемном испиту покаже изузетне музичке способности

Пријемни испит за први разред састоји се из провере одређених елемената музикалности, а чине га:

• слух (певање једне дечје песме по слободном избору детета)